Tütüne son

De Real Zaragoza. Zarapasionpedia

Sigarayı bırakmak istiyor ancak bunu yapamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bu düşünce artık geride kaldı çünkü tamamen bitkisel olarak üretilmiş olan tütüne son set sayesinde hem sağlıklı bir şekilde hem de kilo almadan sigaradan ebediyen kurtulabilirsiniz. tütüneson tamamen bitkisel bir üründür ve hiçbir şekilde bünyenize bir zararı bulunmamaktadır.

Sigaranın insan vücuduna birçok zararı bulunmaktadır. Tütünün yanması sonucu 4.000 civarında kimyasal madde oluşur ve bunların 60 tondan fazlası kanser yaptığı bilinen bileşiklerdir. Sigaranın hem katranı hem de dumanı zararlıdır. Bu nedenle sigara içmeyen fakat dumana maruz kalan pasif içiciler de risk altındadır. Sigara kullananlar da akciğer kanseri riski erkeklerde 22 kat, kadınlarda 12 kat fazladır. Sigaranın diğer zararları ise ağız içi ve gırtlak kanserleri; yemek borusu, mide, rahim ve pankreas kanserlerinin de sigara ile yakın ilişkisi saptanmıştır. Beyin damar hastalıkları sigara içenlerde çok daha fazla görülmektedir. Bunların dışında göz hastalıkları, ağız ve dişeti hastalıkları, cilt kırışıklıkları, iktidarsızlık, sırt ve boyun ağrıları, şeker hastalığı ve bazı bağırsak rahatsızlıkları gibi öldürücü olmayan, fakat yaşam kalitesini düşüren birçok problem, sigara içenlerde daha yüksek orandadır.

Sizde sigarayı tütüneson sayesinde sigaradan ebediyen kurtularak hem kendinizi hem de çevrenizi koruyabilirsiniz. tütüne son set fiyatı sadece 59 tl dir. Günde bir paket sigara kullanan bir kişinin ise sigaraya verdiği tutar 195 tl dir. Tütüne son kullanarak sadece 5-6 gün içerisinde sigaradan kurtulabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşamı sizde hak ediyorsunuz. tütüne son sizde hemen şimdi sipariş vererek dumansız hava sahanızı tütüne son tablet ile sağlayın temiz, sağlıklı, yaşam dolu, bir hayata yeniden başlayın.