Nasilbuyuyapilir

De Real Zaragoza. Zarapasionpedia

Büyü yapmak denilince fizik dışı olayların aklımıza gelişi sadece bir hayali kurmacadır. Büyü’yü fizik kanunlarının dışında saymak eski bilim görüşünde düşünmektir. Bunu açıklayan bilim dalı kuantum fiziğidir. Bazı kişiler ve kurumlarca günümüzde bile teori olarak gösterilen bu bilim dalı ispatlanmıştır. Fizik bilimcileri şöyle der ki, matematik olarak ispatlanan her şey güncel hayatta da uygulanabilir.

Büyü konusu ve tılsım enerjisi güncel bilimde kuantum fizik bilimcileri tarafından en anlaşılır olarak açıklanır. Profesör Albert Einstein’ın kuantum fiziği üzerine çalışmaları aslında bu görünmeyen enerjileri bilim ışığı altında elle tutulur gözle görülür ispatlara dayanarak açıklayabilmekti. Einstein’ın buluşu değilse de muhakkak ki kuantum fiziği onun sayesinde böylesine etkileyici ve dünyayı sarsan bir yüceliğe erişmiştir. Günümüzde ise kuantum fiziğinin sosyal hayata uyarlanmış birçok varyasyonunu görmekteyiz.

Medyum ve yaşam koçu gibi farklı isimler altında yeni meslekler çıkıyor ve bunların tamamının kaynağı kuantum fiziğine dayanıyor. Aslında büyü fizik dışı değil fiziğin farklı şekilde yorumlanmasıdır. Beyin enerjilerimizi kullanarak görünmeyen enerjileri yönlendirme gücüne büyü denir, açıklaması bence gayet nettir. Önemli olan rahat ve emin olmaktır. Gerginlikler ve acelecilik insanın düşüncelerini boğar. Rahatlık büyünün anahtarıdır. Rahat insanlar enerjilerle bir olur ve hayatlarını güzel yaşarlar.